Інвертор напруги EnerGenie EG-PWC800-01
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Номінальна вихідна потужність, Вт: 800
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна вихідна потужність: 300 Вт
Номінальна вихідна потужність: 500 Вт
Номінальна вихідна потужність: 1200 Вт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Вид інвертора
Кількість фаз
Призначення
для автомобіля
Зовнішнє підключення
USB
Тип перетворювача
перетворювач напруги DC/AC
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перевантажень
Виробництво
Китай
EAN
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
10-16 В
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
800 Вт
Номінальна вихідна напруга
230 В
Вихідна частота
50 Гц
Додатково
Особливості
з євророзеткою
Фізичні характеристики
Ширина
150 мм
Висота
72 мм
Глибина
210 мм