Панель змиву Excellent Aurro (INEX.AU230.150.WH)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Польща
Призначення: для унітазів
Керування: механічне
Режим змиву: дворежимний
Сумісність: Shiro 2.0
Ширина, мм: 230
Висота, мм: 150
Глибина, мм: 6.5
Вага, кг: 0.36
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Колір панелі змиву: білий
Поверхня кнопки змиву: глянцева
Колір панелі змиву: хром
Колір панелі змиву: чорний
Поверхня кнопки змиву: матова
Колір панелі змиву: золотистий
Колір панелі змиву: золотистий
Поверхня кнопки змиву: матова
Колір панелі змиву: мідний
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Польща
Тип
панель змиву
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Особливості панелі змиву
регулювання об'єму води змиву
Режим змиву
дворежимний
Сумісність
Shiro 2.0
Форма кнопки змиву
прямокутна
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
ABS пластик
Комплектація
панель змиву
Виробництво
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
білий
Поверхня панелі змиву
глянцева
Колір кнопки змиву
білий
Поверхня кнопки змиву
глянцева
Ширина
230 мм
Висота
150 мм
Глибина
6.5 мм