Панель змиву Excellent Ringo (INEX.RI230.150.CR)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Польща
Призначення: для унітазів
Керування: механічне
Режим змиву: дворежимний
Ширина, мм: 230
Висота, мм: 150
Глибина, мм: 6.5
Вага, кг: 0.36
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Колір панелі змиву: білий
Поверхня кнопки змиву: глянцева
Колір панелі змиву: хром
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Польща
Тип
панель змиву
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Особливості панелі змиву
регулювання об'єму води змиву
Режим змиву
дворежимний
Форма кнопки змиву
кругла
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
ABS пластик
Комплектація
панель змиву
Виробництво
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
хром
Поверхня панелі змиву
глянцева
Колір кнопки змиву
хром
Поверхня кнопки змиву
глянцева
Ширина
230 мм
Висота
150 мм
Глибина
6.5 мм
Вага
0.36 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Excellent Ringo (INEX.RI230.150.CR) Excellent Ringo (INEX.RI230.150.CR)
Oli Plain (70827) Oli Plain (70827)
Lavita LAV 200.4.2 chrome (5900378301851) Lavita LAV 200.4.2 chrome (5900378301851)
Oli Narrow (152940) Oli Narrow (152940)
Oli GLOBE 152950 Oli GLOBE 152950
TECE loop 20 (9240921) TECE loop 20 (9240921)
Geberit Delta01 115.107.21.1 Geberit Delta01 115.107.21.1
Основні характеристики
Тип
Призначення
для унітазів
Керування
механічне
Особливості панелі змиву
регулювання об'єму води змиву
Режим змиву
дворежимний
Сумісність
Shiro 2.0
OLIpure
OLIpure
Koller Pool AQUA LINE
для змивних бачків TECE
Geberit Delta
Зусилля натискання ≤
20 Н
20 Н
Форма кнопки змиву
кругла
прямокутна
квадратна
прямокутна
Розташування кнопок змиву
горизонтальне
Матеріал
ABS пластик
пластик
пластик
Комплектація
панель змиву, крепежи
панель змиву, кріплення
панель змиву, крепежи
монтажна рамка, 2 штовхачі приводу змиву
Колекції
Plain
Presto
Enter II
Narrow
Twist
Globe
TECEloop 2.0
Delta01
Виробництво
Португалія
Португалія
Австрія
Німеччина
Швейцарія
Фізичні характеристики
Колір панелі змиву
Поверхня панелі змиву
Колір кнопки змиву
Поверхня кнопки змиву
Ширина
230 мм
230 мм
230 мм
220 мм
220 мм
230 мм
237 мм
230 мм
220 мм
246 мм
Висота
150 мм
150 мм
150 мм
150 мм
150 мм
150 мм
153 мм
150 мм
150 мм
164 мм
Глибина
6.5 мм
6.5 мм
6.5 мм
137 мм
164 мм
6.5 мм
6.5, 23.5 мм
5 мм
23 мм
Вага
0.26 кг
0.22 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
245 мм
Висота в упаковці
35 мм
Глибина в упаковці
175 мм