Пилосос Gorenje SVC216FMLW
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Живлення від акумуляторів
Тип прибирання сухе
Потужність 110 Вт
Об'єм пилозбірника 0,5 л
Тип фільтра HEPA
Тип пилозбірника: контейнер, циклонна система
Насадки в комплекті з пилососом: турбощітка, щілинна
Рівень шуму, дБ: 78
Час роботи від акумулятора, хв.: 45
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Gorenje SVC
Gorenje SVC252GFA
Пилосос
Gorenje SVC252GFA
Gorenje SVC 144 FBK (VC2930C-GS)
Пилосос
Gorenje SVC144FBK
Gorenje SVC144FBK
Gorenje SVC216GFW
Gorenje SVC216GFW
Gorenje SVC252GFR
Gorenje SVC252GFR
Gorenje SVC216FGD
Gorenje SVC216FGD
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Словенія
Застосування
Призначення
Тип пилососу
Тип пилозбірника
Тип прибирання
Потужність
110 Вт
Об'єм пилозбірника
0,5 л
Насадки в комплекті з пилососом
Рівень шуму
78 дБ
Тип фільтра
Особливості моделі
Труба всмоктування
пластикова
Паркування
вертикальна
Номінальна напруга
21.6 В
Час повної зарядки
360 хв.
Час роботи від акумулятора
45 хв.
Наявність зарядного пристрою
є
Наявність акумуляторної батареї
є
Колекції
Gorenje SVC
Потужність всмоктування
25 Вт
Комплектація
Виробництво
Китай
EAN
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Колір
Глибина
220 мм
Ширина
250 мм
Висота
1110 мм