Джерело безперебійного живлення Greenwave UPS-60W/18 DCP-60W-17
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Ефективна вихідна потужність, Вт: 60
Акумуляторна батарея: вбудована
Загальна ємність акумуляторів, A·h: 17,6
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Greenwave UPS-60W/18 DCP-60W-17 Greenwave UPS-60W/18 DCP-60W-17
Greenwave Ecoputer-P60W Greenwave Ecoputer-P60W
FrimeCom Ecoputer 18 FrimeCom Ecoputer 18
Andes Mini UPS DC1018P 18W 10400mAh Andes Mini UPS DC1018P 18W 10400mAh
Andes Mini UPS DC1018P 18W 8800mAh Andes Mini UPS DC1018P 18W 8800mAh
RCI Mini DC UPS302, 13500Mah, DC 9V, 12V RCI Mini DC UPS302, 13500Mah, DC 9V, 12V
Основні характеристики
Тип
джерело безперебійного живлення
Архітектура
резервний (Off-line)
резервний (Off-line)
Призначення
для роутера
для роутера
Максимальна вихідна потужність
400 VA
Ефективна вихідна потужність
60 Вт
60 Вт
18 Вт
18 Вт
18 Вт
36 Вт
18 Вт
27 Вт
Вихідна напруга
5, 9, 12, 24, 48 В
5, 12 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12, 24 В
5, 9, 12, 24, 15 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12 В
Тип підключення навантаження
DC, PoE, USB
DC, USB
DC, PoE, USB
DC, USB
Кількість розеток IEC
3 шт
Тип підключення до мережі
CEE 7/16
євровилка
CEE 7/16
євровилка
IEC роз'єм
DC
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Мінімальна вхідна напруга
100 В
100 В
85 В
85 В
85 В
85 В
85 В
12 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
240 В
265 В
265 В
265 В
265 В
265 В
Виконання
класичний, на DIN-рейку
класичний
класичний
класичний, універсальний
Особливості моделі
дисплей
холодний старт
з USB виходом
Додатково
індикація роботи
світлодіодний індикатор
світлодіодний індикатор
індикація роботи
індикація роботи, без дисплея
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перевантаження
захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист від перезарядження
Час заряду батарей
3 год
Виробництво
Китай
Комплектація
ДБЖ, кабель підключення DC (2 виходи, 5.5 x 2.5), інструкція з експлуатації
ДБЖ, інструкція, гарантійний талон
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
вбудована
вбудована
Тип акумулятора
літій-іонний Li-Ion
літій-іонний Li-Ion
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
Загальна ємність акумуляторів
17,6 A·h
12 A·h
10,4 A·h
12 A·h
10,4 A·h
8,8 A·h
13,5 A·h
Загальна ємність акумуляторів
49,95 Вт⋅год
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
білий
Ширина
215 мм
160 мм
120 мм
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
75 мм
Висота
85 мм
40 мм
40 мм
36.5 мм
33 мм
33 мм
33 мм
28 мм
Глибина
160 мм
105 мм
70 мм
105 мм
105 мм
105 мм
105 мм
116 мм
Вага
1.1 кг
1.25 кг
0.3 кг
0.5 кг
0.4 кг
0.39 кг
0.4 кг
Гарантія
Примітка
Цей ДБЖ призначений для короткострокових вимкнень електроенергії.
Гарантія
1 міс.
6 міс.
6 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тип
Архітектура
Призначення
Ефективна вихідна потужність
60 Вт
Вихідна напруга
5 В, 9 В, 12 В, 24 В, 48 В
Тип підключення навантаження
Тип підключення до мережі
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
100 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
Виконання
класичний, на DIN-рейку
Особливості моделі
Безпека
Виробництво
Комплектація
Тип акумулятора
17,6 A·h
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
215 мм
Висота
85 мм
Глибина
160 мм