Панельний обігрівач Grunhelm GCH-500WH
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Китай
Площа 9-12 м²
Термостат: електронний
Керування: електронне
Висота 603 мм
Ширина, мм: 603
Рекомендована площа для основного опалення, м²: 3-5
Оснащення і функції: термостат
Монтаж: настінний
Глибина, мм: 17
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
500 Вт
9-12 м²
Колір: білий
400 Вт
6-9 м²
Колір: білий
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Потужність
500 Вт
Виробництво
Китай
Рекомендована площа для основного опалення
3-5 м²
Рекомендована площа для додаткового опалення
Оснащення і функції
термостат
Термостат
електронний
Безпека
захист від перегріву
Керування
електронне
Монтаж
Матеріал лицьовій панелі
кераміка
Контроль температури
по повітрю в приміщенні
Макс. температура поверхні обігрівача
80 °C
EAN
Додатково
Особливості
безшумний, не спалює кисень, не сушить повітря, сучасний дизайн
Фізичні характеристики
Колір
білий
Висота
603 мм
Глибина
17 мм
Ширина
603 мм