Радіатор для опалення Korad 11K 400x1800 (K00114018009016011)
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Словаччина
Площа обігріву, м²: 15.71
Матеріал радіатора: сталь
Висота 400 мм
Довжина 1800 мм
Глибина, мм: 54
Під'єднання: бічне
Тип панельного радіатора: 11
Типорозмір сталевого радіатора, мм: 400x1800
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Під'єднання: бічне
Розташування нижнього підключення:
Тип панельного радіатора: 11
Висота, мм: 400
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Словаччина
Площа обігріву
Матеріал радіатора
Тип радіатора
Монтаж
Під'єднання
Тип панельного радіатора
Типорозмір сталевого радіатора
400x1800 мм
Теплова потужність
1571 Вт
Призначення
для автономного опалення, для центрального опалення
Максимальна температура
110 °C
Комплектація
радіатор, кріплення, заглушка, кран Маєвського
Максимальний тиск
10 бар
Діаметр (дюйм)
1/2 ″
Товщина металу
1.2 мм
Виробництво
Об'єм води в радіаторі
4.03 л
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
346 мм
Висота
400 мм
Довжина
1800 мм
Глибина
54 мм