Лампа Biom Led T8-GL-1200-16W CW
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Аналог лампи розжарювання, Вт: 160
Тип цоколя(патрона): G13
Потужність лампочки, Вт: 16
Електроживлення, В: 230
Світло: холодний білий
Світловий потік, лм.: 1600
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
8 Вт
230 В
холодний білий
6200 К
Уточнюйте ціну
8 Вт
230 В
холодний білий
16 Вт
230 В
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип цоколя(патрона)
G13
Форма
лінійна, трубка
трубка
трубка
лінійна, трубка
лінійна
Кількість лампочок у комплекті
1 шт
1 шт
Потужність лампочки
16 Вт
16 Вт
16 Вт
16 Вт
16 Вт
18 Вт
18 Вт
16 Вт
16 Вт
18 Вт
18 Вт
Аналог лампи розжарювання
160 Вт
160 Вт
160 Вт
160 Вт
160 Вт
180 Вт
180 Вт
160 Вт
160 Вт
180 Вт
180 Вт
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Керування
стандартне (через вимикач)
стандартне (через вимикач)
Особливості моделі
одностороннє підключення
Світло
нейтральний білий
нейтральний білий
денне біле світло
Колірна температура
Кут світіння
210 °
210 °
240 °
240 °
330 °
330 °
Час роботи
Світловий потік
Клас захисту
IP20
Виробництво
Китай
Німеччина
Матеріал корпусу
скло
скло
Тип світлодіодів
SMD
SMD
Індекс кольору (CRI)
80
Температура експлуатації
-20 ~ 40 °C
Фізичні характеристики
Колір колби
матовий
матовий, білий
матовий, білий
матовий
Довжина лампи
120 см
120 см
Діаметр лампи
2,6 см
2,6 см
2,8 см
2,8 см
Вага
0.19 кг
0.29 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
36 міс.
36 міс.
12 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тип цоколя(патрона)
Потужність лампочки
Аналог лампи розжарювання
160 Вт