Акумулятор Merlion 12V 65Ah (GP12650M6/09414)
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний AGM
Номінальна ємність 65 A·h
Ресурс акумулятора 300 циклів
Накопичувана енергія, Вт·г: 780
Глибина, мм: 165
Ширина, мм: 350
Висота, мм: 165
Вага, кг: 18
Гарантія, міс.: 12
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 1.3 A·h
Накопичувана енергія: 15.6 Вт·г
Номінальна ємність: 0.8 A·h
Накопичувана енергія: 9.6 Вт·г
Номінальна ємність: 4.5 A·h
Накопичувана енергія: 54 Вт·г
Номінальна ємність: 3.3 A·h
Накопичувана енергія: 39.6 Вт·г
Номінальна ємність: 7.5 A·h
Накопичувана енергія: 90 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 108 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 108 Вт·г
Номінальна ємність: 9.5 A·h
Накопичувана енергія: 114 Вт·г
Номінальна ємність: 9 A·h
Накопичувана енергія: 108 Вт·г
Номінальна ємність: 12 A·h
Накопичувана енергія: 144 Вт·г
Номінальна ємність: 14 A·h
Накопичувана енергія: 168 Вт·г
Номінальна ємність: 15 A·h
Накопичувана енергія: 180 Вт·г
Номінальна ємність: 65 A·h
Накопичувана енергія: 780 Вт·г
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Китай
Номінальна напруга
Номінальний струм
6.5 А
Накопичувана енергія
780 Вт·г
Підходить
Зарядна напруга (буферний режим)
13.6-13.8 В
Зарядна напруга (циклічний режим)
14.6-14.8 В
Максимальний струм для заряду АКБ
12 А
Тип підключення
М6
Матеріал корпусу
пластик
Робоча температура заряду
0 °C, 50 °C, 0 °C
Робоча температура розряду (експлуатації)
-20 °C, 60 °C
Розміщення
стелаж, підлогове
Виробництво
EAN
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Номінальна ємність
Ресурс акумулятора
300 циклів
Фізичні характеристики
Глибина
165 мм
Ширина
350 мм
Висота
165 мм
Вага
18 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Номінальна напруга
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
12 В
Номінальний струм
6.5 А
2 А
3.3 А
5.5 А
0.75 А
Накопичувана енергія
780 Вт·г
1200 Вт·г
396 Вт·г
240 Вт·г
216 Вт·г
396 Вт·г
660 Вт·г
204 Вт·г
960 Вт·г
90 Вт·г
86.4 Вт·г
Підходить
для джерела безперебійного живлення
12 А
30 А
3.3 А
6 А
5.4 А
9.9 А
16.5 А
5.1 А
8 А
2.16 А
2.16 А
Тип підключення
М8
M6
F13 (M5)
F13 (M5)
F11 (M6)
F11 (M6)
F12 (M8)
F2
F2
Матеріал корпусу
пластик
Внутрішній опір
4,8 мОм
14 мОм
16 мОм
25 мОм
Струм короткого замикання
820 А
260 А
Температура зберігання акумулятора
-15, 40 °C
10, 60 °C
0, 0 °C
10, 60 °C
Робоча температура заряду
0, 50, 0 °C
40 °C
10, 50 °C
-10, 50 °C
50 °C
0, 0, 40 °C
-10, 50 °C
10, 50 °C
-20, 60 °C
-15, 50 °C
10, 60 °C
-15, 40 °C
-10, 60 °C
-20, 60 °C
-15, 50 °C
-10, 60 °C
-10, 60 °C
10, 60 °C
Номінал осередків
Максимальний струм розряду
1200 А
330 А
200 А
265 А
330 А
550 А
800 А
72 А
72 А
Розміщення
стелаж, підлогове
Особливості моделі
низький рівень саморозряду
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
свинцево-кислотний AGM
Номінальна ємність
65 A·h
100 A·h
33 A·h
20 A·h
18 A·h
33 A·h
55 A·h
17 A·h
80 A·h
7.5 A·h
7.2 A·h
Ресурс акумулятора
500 (розряд до 50%), 1300 (розряд до 30%) циклів
500 циклів
Фізичні характеристики
Висота з клемами
220 мм
165 мм
100 мм
Глибина
165 мм
170 мм
195 мм
78 мм
178 мм
130 мм
135 мм
78 мм
168 мм
65 мм
150 мм
Ширина
350 мм
330 мм
130 мм
180 мм
180 мм
195 мм
225 мм
180 мм
265 мм
150 мм
65 мм
Висота
165 мм
212 мм
155 мм
165 мм
165 мм
155 мм
210 мм
165 мм
215 мм
95 мм
95 мм