Акумулятор Merlion Gel FTG-12100 12V 100Ah Q1
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний GEL
Номінальна ємність 100 A·h
Накопичувана енергія, Вт·г: 1200
Глибина, мм: 507
Ширина, мм: 110
Висота, мм: 222
Вага, кг: 30
Гарантія, міс.: 12
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 100 A·h
Номінальна ємність: 150 A·h
Накопичувана енергія: 1800 Вт·г
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Merlion Gel FTG-12100 12V 100Ah Q1 Merlion Gel FTG-12100 12V 100Ah Q1