Світлодіодна лампа Navigator Лампа Navigator 14 554 NLL-A60-10-230-RGBWWW-E27-WIFI (14554)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Аналог лампи розжарювання, Вт: 100
Тип цоколя(патрона): E27 (стандарт)
Потужність лампочки, Вт: 10
Електроживлення, В: 230
Особливості моделі: RGB світіння
Світловий потік, лм.: 800
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип цоколя(патрона)
E27 (стандарт)
Форма
груша
груша
Кількість лампочок у комплекті
1 шт
1 шт
Потужність лампочки
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
15 Вт
Аналог лампи розжарювання
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
100 Вт
150 Вт
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Керування
стандартне (через вимикач), Wi-Fi, димована
стандартне (через вимикач)
стандартне (через вимикач)
Особливості моделі
RGB світіння
датчик освітлення
Світло
нейтральний білий
нейтральний білий
денне біле світло
Колірна температура
4000 К
3000 К
Кут світіння
270 °
270 °
300 °
300 °
250 °
Час роботи
Світловий потік
800 лм.
850 лм.
810 лм.
950 лм.
900 лм.
850 лм.
830 лм.
950 лм.
Виробництво
Китай
Колекції
Videx AE27K
ELM B PAS EK10
Тип світлодіодів
LED лампа
Індекс кольору (CRI)
80
Температура експлуатації
-20 ~ 40 °C
Фізичні характеристики
Колір колби
матовий, білий
матовий, білий
білий
Довжина лампи
12 см
11,1 см
11,1 см
11,2 см
11,2 см
10,8 см
10,8 см
11 см
Діаметр лампи
6 см
6 см
Вага
0.06 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
24 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тип цоколя(патрона)
Форма
Кількість лампочок у комплекті
Потужність лампочки
Аналог лампи розжарювання
100 Вт