Світлодіодна лампа Navigator Лампа Navigator 61 474 NLL-A60-7-24/48-4K-E27 (61474)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Аналог лампи розжарювання, Вт: 70
Тип цоколя(патрона): E27 (стандарт)
Потужність лампочки, Вт: 7
Електроживлення, В: 24, 48
Світло: нейтральний білий
Світловий потік, лм.: 560
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
7 Вт
230 В
холодний білий
6500 К
Уточнюйте ціну
7 Вт
12, 24 В
нейтральний білий
7 Вт
24, 48 В
нейтральний білий
10 Вт
12, 24 В
12 Вт
12, 24 В
12 Вт
24, 48 В
15 Вт
230 В
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Тип цоколя(патрона)
Форма
Кількість лампочок у комплекті
1 шт
Потужність лампочки
Аналог лампи розжарювання
70 Вт
Електроживлення
24 В, 48 В