Світлодіодна лампа Navigator Лампа Navigator 61 624 NLL-C37-7-230-3COLOR-E14 XXX (61624)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Аналог лампи розжарювання, Вт: 70
Тип цоколя(патрона): E14 (міньйон)
Потужність лампочки, Вт: 7
Електроживлення, В: 230
Світло: теплий білий, нейтральний білий, холодний білий
Світловий потік, лм.: 560
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип цоколя(патрона)
E14 (міньйон)
Форма
свічка
свічка
Кількість лампочок у комплекті
1 шт
1 шт
Потужність лампочки
7 Вт
7 Вт
7 Вт
7 Вт
7 Вт
7 Вт
6,5 Вт
5 Вт
6 Вт
6 Вт
3,5 Вт
Аналог лампи розжарювання
70 Вт
70 Вт
70 Вт
70 Вт
70 Вт
70 Вт
65 Вт
50 Вт
60 Вт
60 Вт
35 Вт
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Керування
стандартне (через вимикач)
стандартне (через вимикач)
Світло
теплий білий, нейтральний білий, холодний білий
нейтральний білий
нейтральний білий
теплий білий
Колірна температура
2700, 4000, 6500 К
4000 К
Кут світіння
180 °
250 °
250 °
260 °
300 °
260 °
240 °
Час роботи
Світловий потік
560 лм.
600 лм.
700 лм.
700 лм.
806 лм.
600 лм.
550 лм.
400 лм.
500 лм.
510 лм.
300 лм.
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Колір колби
матовий, білий
матовий, білий
Довжина лампи
10,5 см
10,5 см
10,3 см
10 см
11,5 см
11,3 см
10,6 см
10 см
10,1 см
Діаметр лампи
3,7 см
3,7 см
3,8 см
3,8 см
Вага
0.03 кг
Гарантія
Гарантія
12 міс.
24 міс.
24 міс.
36 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тип цоколя(патрона)
Форма
Кількість лампочок у комплекті
Потужність лампочки
Аналог лампи розжарювання
70 Вт