Картридж Нова Вода CPPS-20BB-20 mcr
до закінчення акції: 16 днів
до закінчення акції: 17 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 6 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Україна
Тип фільтра: картридж
Призначення: для магістрального фільтра
Матеріал фільтра: поліпропілен спінений
Кількість фільтрів в комплекті, шт: 1
Вид: універсальний
Тонкість очищення, мкм: 20
Розмір картриджа, ″: 4,5 x 20
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип фільтра
картридж
Матеріал фільтра
Кількість фільтрів в комплекті
1 шт
Тонкість очищення
Корпус
Розмір картриджа
4,5 x 20 ″
Ресурс мембрани
80000 л
Виробництво
Комплектація
Робоча температура води
4 °C, 40 °C
Продуктивність (л/год)
3000 л/год
Фізичні характеристики
Вага
0.82 кг
Висота
510 мм
Ширина
110 мм
Глибина
110 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
110 мм
Висота в упаковці
510 мм
Глибина в упаковці
110 мм
Вага в упаковці
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Призначення
для магістрального фільтра
для магістрального фільтра
для системи зворотнього осмосу
Тип фільтра
картридж
Мембрана
Матеріал фільтра
поліпропілен спінений
поліпропілен спінений
Кількість фільтрів в комплекті
Вид
універсальний
універсальний
Ефективне очищення
від глини, від механічних забруднень, від каламутності, від осаду, від піску, від іржі
від механічних забруднень, від каламутності, від іржі, від піску, від осаду
від механічних забруднень, від каламутності, від піску, від іржі
від осаду, від каламутності, від механічних забруднень, від іржі, від піску
від механічних забруднень, від піску, від іржі
від механічних забруднень, від каламутності, від осаду, від піску, від іржі
Підходить
для холодної води
для холодної води
Тонкість очищення
20 мкм
5 мкм
5 мкм
20, 5 мкм
50 мкм
10 мкм
Корпус
Big Blue 20
Big Blue 20
Розмір картриджа
Сумісний з
Продуктивність (л/добу)
Ресурс мембрани
Ресурс картриджа
Ресурс картриджа постфільтраціі
Виробництво
Максимальне значення SDI
Робочий тиск
3, 6 бар
Колекції
Ecosoft PP
Ecosoft PP
Ecosoft 4,5 "х20"
Комплектація
Робоча температура води
4, 40 °C
4, 40 °C
3, 43 °C
5, 40 °C
40 °C
3, 43 °C
3, 43 °C
4, 45 °C
40 °C
40 °C
4.4, 62.8 °C
Робочий тиск
Продуктивність (л/год)
Об'єм (мл)
Тип підключення
Фізичні характеристики
Вага
0.82 кг
0.76 кг
0.76 кг
Висота
510 мм
510 мм
510 мм
508 мм
510 мм
510 мм
Діаметр
114 мм
114 мм
114 мм
114 мм
Ширина
110 мм
110 мм
Глибина
110 мм
110 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
110 мм
110 мм
Висота в упаковці
510 мм
510 мм
Глибина в упаковці
110 мм
110 мм