Інвертор напруги Orbus ORMS24-2500, 2500W, 24V
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Номінальна вихідна потужність, Вт: 2500
Номінальна напруга АКБ, В: 24
3 міс. гарантії від виробника
Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Вид інвертора
автономний
автономний
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Призначення
для автомобіля
для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів
Максимальна ефективність
90 %
90 %
90 %
95 %
90 %
Зовнішнє підключення
клеми, розетка
AC Output Port, клеми
AC Output Port, USB, клеми
AC Output Port, USB, клеми
клеми, USB, AC Output Port
клеми, USB, AC Output Port
клеми, AC Output Port, USB, RJ45
клеми, AC Output Port
Тип перетворювача
перетворювач напруги DC/AC
перетворювач напруги DC/AC
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перевантаження
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
захист від перевантаження, захист від зворотної полярності
захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від зворотної полярності
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
20-31 В
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
2500 Вт
1000 Вт
1200 Вт
1000 Вт
900 Вт
2500 Вт
600 Вт
3000 Вт
1500 Вт
1000 Вт
600 Вт
Номінальна вихідна напруга
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
Вихідна частота
50 Гц
50 Гц
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
свинцево-кислотний
Номінальна напруга АКБ
24 В
24 В
24 В
24 В
12 В
24 В
24 В
24 В
24 В
24 В
24 В
Додатково
Особливості
з євророзеткою
з євророзеткою
Фізичні характеристики
Ширина
150 мм
230 мм
159 мм
130 мм
230 мм
220 мм
220 мм
150 мм
113 мм
Висота
60 мм
100 мм
97.5 мм
62 мм
100 мм
80 мм
80 мм
70 мм
62 мм
Глибина
300 мм
270 мм
293 мм
260 мм
320 мм
530 мм
310 мм
330 мм
190 мм
Вага
2.6 кг
1.2 кг
2.9 кг
3.96 кг
1.5 кг
7 кг
3.5 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
Висота в упаковці
Глибина в упаковці
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
3 міс.
1 міс.
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Вид інвертора
Кількість фаз
Призначення
Максимальна ефективність
90 %
Зовнішнє підключення
клеми, розетка
Тип перетворювача
Безпека
Виробництво
Номінальна вихідна потужність
2500 Вт
Номінальна вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
свинцево-кислотний
Номінальна напруга АКБ
24 В
Додатково
Особливості
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук