Батарейка Philips Power Alkaline [LR6P4B/10]
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Тип: батарейка
Типорозмір: AA (пальчикові)
Електрохімічна система: Alkaline
Кількість в упаковці, шт: 4
Ширина, мм: 110
Висота, мм: 80
Довжина, мм: 20
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
AAA (мізинчикові)
4 шт
AA (пальчикові)
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
Електрохімічна система
Alkaline
сольова
лужна
Кількість в упаковці
2 шт
10 шт
Напруга
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1.5-1.55 В
1.5-1.55 В
Ємність
2185 mА⋅h
1900 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
Колекції
PkCell AA/HR6
Duracell LR MN
Panasonic Alkaline Power
Panasonic Everyday Power
Varta Longlife
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
110 мм
14.5 мм
15 мм
14.5 мм
13.7 мм
14 мм
14.15 мм
14.5 мм
80 мм
80 мм
110 мм
Висота
80 мм
44.5 мм
50.5 мм
13.7 мм
50 мм
50.5 мм
10 мм
10 мм
20 мм
Довжина
20 мм
50 мм
14.5 мм
50 мм
14 мм
50.15 мм
120 мм
120 мм
80 мм
Вага
0.1 кг
0.02 кг
0.02 кг
0.1 кг
0.05 кг
Вага
23 г
Діаметр
14,5 мм
14,5 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
55 мм
Висота в упаковці
15 мм
Глибина в упаковці
50 мм
Вага в упаковці
0.09 кг
Гарантія
Гарантія
3 міс.
3 міс.
1 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип
Типорозмір
Електрохімічна система
Кількість в упаковці
Напруга
1,5 В
Форма батарейки
EAN
Фізичні характеристики
Ширина
110 мм
Висота
80 мм
Довжина
20 мм