Батарейка Philips Ultra Alkaline [LR03E4B/10]
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Тип: батарейка
Типорозмір: AAA (мізинчикові)
Електрохімічна система: Alkaline
Кількість в упаковці, шт: 4
Ширина, мм: 110
Висота, мм: 80
Довжина, мм: 10
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
AAA (мізинчикові)
4 шт
AA (пальчикові)
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
Електрохімічна система
Alkaline
Carbon-Zinc
Кількість в упаковці
10 шт
Напруга
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1.5-1.55 В
Ємність
2185 mА⋅h
1900 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
Колекції
Philips Ultra Alkaline
Duracell LR MN
Extra Heavy Duty
Panasonic Alkaline Power
Panasonic Everyday Power
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
110 мм
10 мм
10 мм
10.5 мм
10 мм
10.5 мм
170 мм
110 мм
Висота
80 мм
44 мм
44.5 мм
44.5 мм
10 мм
10 мм
Довжина
10 мм
10 мм
45 мм
45 мм
10.5 мм
120 мм
80 мм
Вага
0.05 кг
0.02 кг
0.01 кг
0.01 кг
0.15 кг
0.05 кг
Діаметр
10,5 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
80 мм
40 мм
Висота в упаковці
10 мм
10 мм
Глибина в упаковці
115 мм
45 мм