Батарейка PkCell CR14505 1400mAh 1шт (CR14505/20435)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Тип: батарейка
Типорозмір: AA (пальчикові)
Електрохімічна система: Li-ion
Кількість в упаковці, шт: 1
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
акумулятор
акумулятор
Типорозмір
AA (пальчикові)
Електрохімічна система
Li-ion
сольова
сольова
Ni-MH
Alkaline
Alkaline
Ni-MH
Кількість в упаковці
1 шт
4 шт
2 шт
4 шт
10 шт
10 шт
2 шт
Напруга
3 В
1,5 В
1,5 В
1,2 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,5 В
1,2 В
1,2 В
1.5-1.55 В
Ємність
600 mА⋅h
1900 mА⋅h
2185 mА⋅h
600 mА⋅h
Комплектація
батарейки
батарейки
акумулятори
акумулятори
Колекції
PkCell AA/HR6
PkCell AA/HR6
PkCell AA
PkCell AA
Panasonic Alkaline Power
Форма батарейки
циліндрична
циліндрична
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
13.7 мм
13.7 мм
14.5 мм
14.5 мм
14.5 мм
15 мм
14.5 мм
14.5 мм
170 мм
Висота
13.7 мм
13.7 мм
14.5 мм
50.5 мм
44.5 мм
14.5 мм
14.5 мм
10 мм
Довжина
50 мм
50 мм
50.5 мм
50 мм
50.5 мм
50.5 мм
120 мм
Вага
0.025 кг
0.02 кг
0.25 кг
Вага
Діаметр
14,5 мм
14,5 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
55 мм
Висота в упаковці
15 мм
Глибина в упаковці
50 мм
Вага в упаковці
0.09 кг
Гарантія
Гарантія
3 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Тип
Типорозмір
Електрохімічна система
Кількість в упаковці
Напруга
3 В