Радіатор для опалення Purmo Ventil Compact CV 22 тип 400x900 нижнє підключення (F072204009011300)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Польща
Площа обігріву, м²: 10.99
Матеріал радіатора: сталь
Висота 400 мм
Довжина 900 мм
Тип панельного радіатора: 22
Типорозмір сталевого радіатора, мм: 400x900
Висота, мм: 400
Довжина, мм: 900
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Площа обігріву
10.99 м²
Типорозмір сталевого радіатора
400x900 мм
Теплова потужність
1099 Вт
Максимальна температура
110 °C
Комплектація
кріплення, кран Маєвського, пробка
Товщина металу
1.25 мм
Міжосьова відстань
50 мм
Висота
400 мм
Довжина
900 мм
Глибина
102 мм
120 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
  • сталевий матеріал не деформується від сильних ударів і пошкоджень;
  • сталевий радіатор - нагрівання приладу відбувається без неприємного запаху.
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Площа обігріву
7.84 м²
8.56 м²
Типорозмір сталевого радіатора
400x900 мм
400x900 мм
400x800 мм
400x900 мм
200x800 мм
200x1100 мм
600x800 мм
900x900 мм
400x1200 мм
400x1000 мм
Теплова потужність
1099 Вт
1445 Вт
1284 Вт
1411 Вт
784 Вт
856 Вт
1799 Вт
979 Вт
2848 Вт
1926 Вт
1605 Вт
Максимальна температура
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
110 °C
Комплектація
кріплення, пробка, кран Маєвського
радіатор, кріплення, заглушка, кран Маєвського
Товщина металу
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.2 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
1.25 мм
Німеччина
Словаччина
Об'єм води в радіаторі
3.89 л
3.46 л
3.93 л
2 л
4.85 л
3.6 л
7.82 л
5.2 л
4.33 л
Міжосьова відстань
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Висота
400 мм
400 мм
400 мм
400 мм
200 мм
200 мм
600 мм
400 мм
900 мм
400 мм
400 мм
Довжина
900 мм
900 мм
800 мм
900 мм
800 мм
1100 мм
800 мм
800 мм
900 мм
1200 мм
1000 мм
Глибина
102 мм
100 мм
100 мм
100 мм
102 мм
102 мм
100 мм
100 мм
100 мм
100 мм
100 мм