Сонячна панель Romstal Vision 460W Silver Frame Mono RV460-30V-MH (35FV9243)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Тип монокристалічна
Максимальна потужність (Pmax) 460 Вт
Ефективність модуля (ККД) 21.32 %
Кількість осередків фотомодуля 120 шт
Напруга при максимальній потужності (Vmp), В: 35.11
Струм при максимальній потужності (Imp), А: 13.11
Робоча напруга на акумулятори, В: 24
Висота, мм: 1903
Глибина, мм: 30
Вага, кг: 23.8
15 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Romstal Vision 460W Silver Frame Mono RV460-30V-MH (35FV9243) Romstal Vision 460W Silver Frame Mono RV460-30V-MH (35FV9243)