Акумуляторна батарея Solinved GEL 12V 200Ah (SLG200-12)
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний GEL
Номінальна ємність 200 A·h
Глибина, мм: 240
Ширина, мм: 522
Висота, мм: 224
Вага, кг: 60.3
Гарантія, міс.: 12
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Номінальна напруга
Зарядна напруга (буферний режим)
13,5 В, 13,8 В
Зарядна напруга (циклічний режим)
14,1 В, 14,4 В
Максимальний струм для заряду АКБ
40 А
Тип підключення
T11
Матеріал корпусу
пластик
Внутрішній опір
3,3 мОм
Температура зберігання акумулятора
-20 °C, 55 °C
Робоча температура заряду
-10 °C, 55 °C
Робоча температура розряду (експлуатації)
-15 °C, 55 °C
Максимальний струм розряду
1600 А
Розміщення
підлогове
Особливості моделі
низький рівень саморозряду
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Номінальна ємність
Фізичні характеристики
Глибина
240 мм
Ширина
522 мм
Висота
224 мм
Вага
60.3 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Solinved GEL 12V 200Ah (SLG200-12) Solinved GEL 12V 200Ah (SLG200-12)