Болгарка Stanley STGS9125
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Живлення: від мережі 220V
Розмір: маленька
Обороти, об/хв: 11000
Потужність, Вт: 900
Функції: швидка заміна диска, захисний кожух, поворотне руків'я, прогумована рукоятка
Діаметр диска, мм: 125
Вага, кг: 2.2
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
від мережі 220V
125 мм
11000 об/хв
2.2 кг
900 Вт
від мережі 220V
115 мм
1.1 кг
710 Вт
Уточнюйте ціну
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Stanley STGS9125 Stanley STGS9125
Bosch GWS 9-125 S (0601396102) Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
Intertool DT-0263 Intertool DT-0263
Bosch GWS 750S (0601394121) Bosch GWS 750S (0601394121)
Einhell TE-AG 125 CE Einhell TE-AG 125 CE
Einhell Expert TE-AG 125/750 (4430880) Einhell Expert TE-AG 125/750 (4430880)
Intertool WT-0221 Intertool WT-0221
Intertool DT-0266 Intertool DT-0266
Intertool WT-0222 Intertool WT-0222
Основні характеристики
Тип
кутові (болгарки)
кутові (болгарки)
Призначення
побутовий
побутовий
Живлення
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
від мережі 220V
Розмір
маленька
маленька
Обороти
Потужність
900 Вт
900 Вт
750 Вт
750 Вт
1100 Вт
750 Вт
850 Вт
710 Вт
950 Вт
750 Вт
1200 Вт
Функції
швидка заміна диска, захисний кожух, поворотне руків'я, прогумована рукоятка
захист від перевантажень, плавний пуск, захисний кожух, електронне регулювання обертів
захисний кожух
захисний кожух, електронне регулювання обертів
захисний кожух, поворотне руків'я, прогумована рукоятка
захисний кожух, фіксація вимикача
захисний кожух
Електроживлення
230 В
Різьба шпинделя
Діаметр посадкового отвору
22 мм
22,2 мм
22 мм
22,2 мм
22,2 мм
22,2 мм
22,2 мм
22,2 мм
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Діаметр диска
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
125 мм
Вага
1.9 кг
2.19 кг
1.3 кг
2.5 кг
2.6 кг
2.43 кг
2.6 кг
2.05 кг
2.75 кг
Колір
жовтий
блакитний
червоний
блакитний
червоний
чорний
сірий
чорний
Гарантія
Гарантія
24 міс.
36 міс.
36 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Тип
Призначення
Живлення
від мережі 220V
Розмір
Обороти
Потужність
900 Вт