Електричний конвектор Stinex Plaza 700-1400/220 Thermo-control (PL-T700-1400(2L)(01))
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 18 днів
до закінчення акції: 17 днів
Виготовлено сміливими
до закінчення акції: 9 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Україна
Площа 11-15 м²
Потужність 1400 Вт
Тип ТЕНа закритий
електронне керування
Термостат електронний
Установка підлоговий, настінний
Висота, мм: 590
Глибина, мм: 50
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
6-10 м²
1000 Вт
1400 Вт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Виробництво
Площа
Потужність
1400 Вт
Тип ТЕНа
закритий
Регулятор температури
плавний
Керування
електронне
Термостат
Оснащення і функції
дисплей, захист від замерзання, індикатор роботи, настінне кріплення, підсвічування дисплея
Клас захисту
IP44
Комплектація
настінне кріплення, інструкція з експлуатації, електричний обігрівач
Кількість режимів обігріву
2 шт
Клас захисту від ураження електричним струмом
I
Живлення
від мережі
Фізичні характеристики
Колір
білий
Ширина
1000 мм
Висота
590 мм
Глибина
50 мм
Вага
12.4 кг
Гарантія
Гарантія
60 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Thermeco MONO 20
Електричний конвектор
Thermeco MONO 20
Електричний конвектор
Edisson Polo 1500M
Edisson Polo 1500M
Ensto Beta E 750Вт (EPHBE07P)
Ensto Beta E 750Вт (EPHBE07P)
Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1000
Noirot Spot Design 2000
Noirot Spot Design 2000
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Виробництво
Площа
Потужність
1400 Вт
1400 Вт
Тип ТЕНа
закритий
Регулятор температури
плавний
Керування
електронне
Термостат
електронний
електронний
Оснащення і функції
Клас захисту
IP44
Установка
підлоговий, настінний
підлоговий, настінний
Комплектація
Максимальна температура
80 °C
Кількість режимів обігріву
2 шт
I
Живлення
від мережі
Фізичні характеристики
Колір
білий
Ширина
1000 мм
1000 мм
Висота
590 мм
590 мм
Глибина
50 мм
50 мм