Лампа світлодіодна Tecro 18W G13 6400K (TL-T8-18W-6.4K-G13)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Аналог лампи розжарювання, Вт: 36
Тип цоколя(патрона): G13
Потужність лампочки, Вт: 18
Електроживлення, В: 230
Світло: холодний білий
Світловий потік, лм.: 1700
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
9 Вт
230 В
холодний білий
6400 К
18 Вт
230 В
холодний білий
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип цоколя(патрона)
G13
Форма
лінійна
лінійна
трубка
трубка
Кількість лампочок у комплекті
1 шт
1 шт
Потужність лампочки
18 Вт
18 Вт
18 Вт
18 Вт
9 Вт
18 Вт
18 Вт
18 Вт
16 Вт
18 Вт
9 Вт
Аналог лампи розжарювання
36 Вт
150 Вт
100 Вт
150 Вт
60 Вт
180 Вт
180 Вт
180 Вт
160 Вт
180 Вт
90 Вт
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
230 В
Керування
стандартне (через вимикач)
стандартне (через вимикач)
Особливості моделі
одностороннє підключення
одностороннє підключення
Світло
нейтральний білий
нейтральний білий
денне біле світло
Колірна температура
Кут світіння
240 °
240 °
320 °
210 °
330 °
330 °
210 °
360 °
Час роботи
Світловий потік
800 лм.
800 лм.
Клас захисту
IP20
Виробництво
Китай
Китай
Матеріал корпусу
пластик, скло
пластик, скло
скло
скло
Тип світлодіодів
LED лампа
LED лампа
SMD
SMD
Індекс кольору (CRI)
80
Температура експлуатації
-20 ~ 40 °C
-20 ~ 40 °C
-20 ~ 40 °C
-20 ~ 40 °C
-20 ~ 40 °C
Енергоефективність
Клас енергоефективності
A+
A+
Фізичні характеристики
Колір колби
білий
білий
матовий
матовий, білий
матовий, білий
матовий
Довжина лампи
120 см
120 см
60 см
Діаметр лампи
2,8 см
3 см
3 см
2,6 см
2,8 см
2,6 см
1,7 см
Вага
0.29 кг
0.19 кг
0.18 кг
0.11 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Тип цоколя(патрона)
Форма
Кількість лампочок у комплекті
Потужність лампочки
Аналог лампи розжарювання
36 Вт
Електроживлення
Світло
Колірна температура
Кут світіння
Світловий потік
Тип світлодіодів
Індекс кольору (CRI)
80
Фізичні характеристики
Колір колби
Довжина лампи
Діаметр лампи
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук