Рушникосушка Terma Fiona 1140x500 (WGFIN114050K9M5SX)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
Знижка 5% за промокодом "Рушники"
до закінчення акції: 9 днів
до закінчення акції: 16 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 5 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Польща
Тип: водяний
Підключення електроживлення: універсальне
Матеріал: емальована сталь
Висота 1140 мм
Ширина 500 мм
Глибина 65 мм