Гріючий кабель для теплої підлоги ThermoGreen CT20-1000W 50м + Терморегулятор ITEO 4
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Корея
Площа обігріву нагрівального кабелю, м²: 6,3
Потужність, Вт: 1000
Питома потужність, Вт/м: 20
30 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Довжина кабелю, м: 50
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Серія
ThermoGreen CT20
ThermoGreen CT20
Тип
нагрівальний кабель
нагрівальний кабель
Монтаж
у плитковий клей, у стяжку
у плитковий клей, у стяжку
Призначення
під ковролін, під ламінат, під лінолеум, під паркет
Підходить
для дитячої кімнати, для спальні
Вид кабелю
трижильний
трижильний
Площа обігріву нагрівального кабелю
6,3 м²
Довжина кабелю
50 м
Потужність
1000 Вт
1000 Вт
1000 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
20 Вт/м
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
3,6 мм
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
3 м
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
Зовнішня оболонка
полівініл хлорид (PVC)
полівініл хлорид (PVC)
Ізоляція нагрівального елемента
поліамід (PA), тефлон (FEP)
поліамід (PA), тефлон (FEP)
Максимальна температура зовнішньої оболонки
65 °C
Особливості моделі
з терморегулятором
з терморегулятором
Комплектація
інструкція, терморегулятор, нагрівальний кабель
Виробництво
Корея
Гарантія
Гарантія
360 міс.
360 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Серія
Вид кабелю
Довжина кабелю
Потужність
1000 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
Електроживлення
230 В