Гріючий кабель для теплої підлоги ThermoGreen CT20-2800W 140м + Терморегулятор BHT-306
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Корея
Площа обігріву нагрівального кабелю, м²: 17,5
Потужність, Вт: 2800
Питома потужність, Вт/м: 20
30 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Довжина кабелю, м: 140
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Країна реєстрації бренду
Корея
Серія
ThermoGreen CT20
Вид кабелю
трижильний
Площа обігріву нагрівального кабелю
17,5 м²
Довжина кабелю
140 м
Потужність
2800 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
Електроживлення
230 В
Зовнішня оболонка
полівініл хлорид (PVC)
Ізоляція нагрівального елемента
поліамід (PA), тефлон (FEP)
Особливості моделі
з терморегулятором
Комплектація
інструкція, терморегулятор, нагрівальний кабель
Виробництво
Гарантія
Гарантія
360 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
  • модель оснащена кнопковою панеллю керування та великим LCD-дисплеєм;
  • у комплектацію терморегулятора включено датчик температури повітря;
  • при вимкненні пристрою через відсутність живлення налаштування терморегулятора зберігаються.
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Enerpia RED EP-PTC-308 (T)
Електрична тепла підлога
Enerpia RED EP-PTC-308 (T)
Lifex WC 50x30 коричневий
Електричний килимок з підігрівом
Lifex WC 50x30 коричневий
Zubr DC Mat 160/1кв.м 160 Вт
Електрична тепла підлога
Zubr DC Mat 160/1кв.м 160 Вт
Enerpia EP 305 (1 м.п.)
Enerpia EP 305 (1 м.п.)
Enerpia RED EP-PTC-310 (T)
Enerpia RED EP-PTC-310 (T)
Zubr DC Mat 160/1.5кв.м 240 Вт
Zubr DC Mat 160/1.5кв.м 240 Вт
Zubr DC Mat 160/2кв.м 320 Вт
Zubr DC Mat 160/2кв.м 320 Вт
Devi DEVIflex 18T 22 м (140F1238)
ThermoGreen 150Вт/м2 TGMT 1м2 + терморегулятор M5.16
4Heat MatKit Sensor-3,5м2 + терморегулятор AE-669
Комплект теплої підлоги
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Серія
ThermoGreen CT20
Тип
нагрівальний кабель
нагрівальний кабель
Монтаж
у плитковий клей, у стяжку
у плитковий клей, у стяжку
Призначення
під ковролін, під ламінат, під лінолеум, під паркет
Підходить
для дитячої кімнати, для спальні
Вид кабелю
трижильний
Довжина кабелю
Потужність
2800 Вт
2800 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
Електроживлення
230 В
230 В
Зовнішня оболонка
полівініл хлорид (PVC)
поліамід (PA), тефлон (FEP)
тефлон (FEP), поліамід (PA)
Максимальна температура зовнішньої оболонки
65 °C