Гріючий кабель для теплої підлоги ThermoGreen CT20-300W 15м + Терморегулятор BHT-306
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Корея
Площа обігріву нагрівального кабелю, м²: 1,9
Потужність, Вт: 300
Питома потужність, Вт/м: 20
30 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Довжина кабелю, м: 15
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Корея
Серія
ThermoGreen CT20
Вид кабелю
трижильний
Площа обігріву нагрівального кабелю
1,9 м²
Довжина кабелю
15 м
Потужність
300 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
Електроживлення
230 В