Сонячна панель Tongwei Solar TW405MAP-108-H-F
Китай
Тип монокристалічна
Максимальна потужність (Pmax) 405 Вт
Ефективність модуля (ККД) 20.7 %
Кількість осередків фотомодуля 108 шт
Напруга при максимальній потужності (Vmp), В: 30.73
Струм при максимальній потужності (Imp), А: 13.18
Робоча напруга на акумулятори, В: 24
Висота, мм: 1722
Ширина, мм: 1134
Глибина, мм: 30
Вага, кг: 20.5
Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Вид
стаціонарна
стаціонарна
портативна
Тип
монокристалічна
монокристалічна
Максимальна потужність (Pmax)
405 Вт
430 Вт
460 Вт
400 Вт
400 Вт
800 Вт
445 Вт
425 Вт
580 Вт
100 Вт
110 Вт
Напруга холостого ходу (Voc)
37.23 В
38.49 В
37.81 В
37.1 В
37.1 В
37.1 В
52.6 В
50.2 В
51.02 В
20.3 В
Струм короткого замикання (Isc)
13.87 А
14.2 А
15.11 А
13.79 А
13.79 А
13.79 А
10.71 А
10.61 А
14.47 А
6.3 А
Напруга при максимальній потужності (Vmp)
30.73 В
31.86 В
31.79 В
31 В
31 В
31 В
44.3 В
42.2 В
42.37 В
17.1 В
Струм при максимальній потужності (Imp)
13.18 А
13.5 А
14.47 А
12.9 А
12.9 А
12.9 А
10.05 А
10.08 А
13.69 А
5.9 А
6 А
Особливості моделі
стаціонарні панелі
жорстка конструкція, стаціонарні панелі
загартоване скло
складна сонячна панель, вологозахищена сонячна панель
Комплектація
сонячна панель, інструкція
сонячна панель
сонячна панель
інструкція, кабель, сонячна панель
інструкція, кабель, сонячна панель-2шт.
сонячна панель, інструкція
портативна сонячна панель, керівництво користувача, гарантійний талон
Ефективність модуля (ККД)
20.7 %
22.02 %
21.3 %
23 %
23 %
23 %
22.3 %
21.3 %
22.4 %
23 %
21 %
Робоча напруга на акумулятори
24 В
24 В
24 В
12 В
Максимальна напруга DC системи
1500 В
1500 В
1500 В
1500 В
1500 В
1500 В
1500 В
600 В
18 В
Кількість панелей у комплекті
1 шт
1 шт
Кількість осередків фотомодуля
108 шт
144 шт
144 шт
Клас захисту
IP68
IP68
Тип конектора
MC4
MC4
MC4-EVO2
MC4-EVO2
Застосування
для будинку, на дах
для будинку, на дах
для будинку, для квартири, на дах
для будинку, на дах, для квартири
Сумісний з
Температурні характеристики
-0.34 %/°C
-0.3 %/°C
-0.3 %/°C
-0.29 %/°C
-0.34 %/°C
-0.29 %/°C
-0.27 %/°C
-0.26 %/°C
-0.25 %/°C
-0.24 %/°C
-0.25 %/°C
-0.25 %/°C
0.045 %/°C
0.047 %/°C
0.046 %/°C
0.04 %/°C
0.04 %/°C
0.04 %/°C
Вихідні роз'єми для споживання
Вихід USB-A
Вихід USB-C
Вихід DC
МС4
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
без акумулятора
без акумулятора
Ємність акумулятора
Фізичні характеристики
Висота
1722 мм
1722 мм
1910 мм
1722 мм
1722 мм
35 мм
1762 мм
1762 мм
2278 мм
586 мм
514 мм
Ширина
1134 мм
1134 мм
1134 мм
1134 мм
1134 мм
1722 мм
1134 мм
1134 мм
1134 мм
980 мм
1580 мм
Глибина
30 мм
30 мм
30 мм
35 мм
35 мм
1134 мм
30 мм
30 мм
30 мм
30 мм
24 мм
Вага
20.5 кг
21.5 кг
26.5 кг
21.8 кг
21.8 кг
21 кг
32 кг
6.2 кг
4 кг
Ширина в складеному вигляді
420 мм
Висота в складеному вигляді
514 мм
Глибина в складеному вигляді
24 мм
Габарити в упаковці
Висота в упаковці
Ширина в упаковці
Глибина в упаковці
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
12 міс.
180 міс.
Також купують в категоріях
Вид
Тип
405 Вт
37.23 В
13.87 А
30.73 В
13.18 А
Комплектація
Виробництво
Ефективність модуля (ККД)
20.7 %
Робоча напруга на акумулятори
24 В
1500 В
Кількість панелей у комплекті
Кількість осередків фотомодуля
Клас захисту
Застосування
Температурні характеристики
-0.34 %/°C
-0.27 %/°C
0.045 %/°C
Фізичні характеристики
Висота
1722 мм
Ширина
1134 мм
Глибина
30 мм