Інвертор напруги UKC YT-2000W-CI24V, 1200W, 24/220V
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
UKC
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Номінальна вихідна потужність, Вт: 1200
Номінальна напруга АКБ, В: 24
1 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Вид інвертора
Кількість фаз
Призначення
для автомобіля
Зовнішнє підключення
AC Output Port, USB, клеми, розетка
Тип перетворювача
перетворювач напруги DC/AC
Безпека
Виробництво
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
1200 Вт
Номінальна вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
50 Гц
Акумуляторна батарея
Номінальна напруга АКБ
24 В
Додатково
Особливості
з євророзеткою
Гарантія
Гарантія
1 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
UKC YT-2000W-CI24V, 1200W, 24/220V UKC YT-2000W-CI24V, 1200W, 24/220V
UKC 1300BA+, 650W, Charge 10A, 12/220V UKC 1300BA+, 650W, Charge 10A, 12/220V