Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 150/70-MC4 (70А, 12/24/48В)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Напруга акумуляторних батарей, В: 12, 24, 48, 36
Максимальний струм заряду АКБ, А: 70
Тип контролера заряду: MPPT (Maximum power point tracking)
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Напруга акумуляторних батарей
12 В, 24 В, 48 В, 36 В
Максимальний струм заряду АКБ
70 А
Діапазон температур
-30 °C, 60 °C
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 12В
1000 Вт
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 24В
2000 Вт
Тип контролера заряду
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 36В
3000 Вт
Струм короткого замикання (Isc)
30 А
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 48В
4000 Вт
Фізичні характеристики
Вага
3 кг
Глибина
95 мм
Висота
215 мм
Ширина
250 мм
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук