Світлорегулятор Videx Binera (VF-BNDML200-SS)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Тип вимикача: світлорегулятор
Вид вимикача: поворотний
Монтаж: вбудований
Спосіб комутації: гвинтовий
Комплектація виробу: виріб у зборі
Тип поверхні: глянцева
Клас пиловологозахисту: IP20
3 роки гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Колір: срібний шовк
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Binera
Videx Binera (VF-BNSK2-SS)
Розетка
Videx Binera (VF-BNSK2-SS)
Videx Binera (VF-BNFR2H-SS)
Рамка для розетки
Videx Binera (VF-BNFR2H-SS)
Videx Binera (VF-BNFR3H-SS)
Рамка для розетки
Videx Binera (VF-BNFR3H-SS)
Videx Binera (VF-BNFR3V-SS)
Videx Binera (VF-BNFR3V-SS)
Videx Binera (VF-BNFR4H-SS)
Videx Binera (VF-BNFR4H-SS)
Videx Binera (VF-BNSW1-SS)
Вимикач
Videx Binera (VF-BNSW1-SS)
Videx Binera (VF-BNSK1-SS)
Розетка
Videx Binera (VF-BNSK1-SS)
Videx Binera (VF-BNSW1P-SS)
Вимикач
Videx Binera (VF-BNSW1P-SS)
Videx Binera (VF-BNSK1TVME-SS)
Videx Binera (VF-BNSK1TVME-SS)
Videx Binera (VF-BNSW1L-SS)
Videx Binera (VF-BNSW1L-SS)
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип вимикача
Вид вимикача
Монтаж
вбудований
Спосіб комутації
гвинтовий
Комплектація виробу
виріб у зборі
Кількість клавіш
Тип поверхні
глянцева
Форма вимикача
квадратна
Матеріал
пластик
Колекції
Binera
Клас пиловологозахисту
Виробництво
Китай
Номінальний струм
10 А
Максимальна потужність навантаження
200 Вт
EAN
Фізичні характеристики
Колір
срібний шовк
Висота
86 мм
Ширина
86 мм
Глибина
60 мм