Автоматичний вимикач Voltronic YT-RKB-1P-3A, DC12V-125V
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 5 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Тип: автоматичний вимикач
Кількість полюсів: 1P
Тип напруги: DC
Номінальний струм, А: 3
Номінальна напруга, В: 12, 125
3 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Тип
автоматичний вимикач
Кількість полюсів
1P
Тип напруги
DC
Номінальний струм
3 А
Номінальна напруга
12 В, 125 В