Змішувач для кухні Agua Acero - INOX035CR
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Призначення: для кухні
Розмір картриджа змішувача 35 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Висота виливу, мм: 267
Довжина виливу, мм: 175
Вага, кг: 0.915
3 роки гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Agua Acero - INOX035CR Agua Acero - INOX035CR
Agua Leon - C032 Agua Leon - C032
Agua Toledo - C091 Agua Toledo - C091
Agua Leon - C031 Agua Leon - C031
Brinex Pure 015F (BRIPUR015FCRM) Chrome Brinex Pure 015F (BRIPUR015FCRM) Chrome
Agua Leon - C030 Agua Leon - C030
Agua Toledo - C033 Agua Toledo - C033
Основні характеристики
Призначення
для кухні
для кухні
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
глянцева
глянцева
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
одновентильний
одновентильний
двохвентильний
Тип виливу
поворотний
поворотний
Форма виливу
C-подібний
C-подібний
U-подібний
V-подібний
U-подібний
Перемикач ванна/душ
Оснащення
аератор
аератор
Особливості змішувача
картриджний змішувач, високий змішувач (від 30 см)
картриджний змішувач
монокран
картриджний змішувач
кран-букса
Додаткові особливості
вилив
вилив
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
35 мм
Примітка
Матеріал
нержавіюча сталь
силумін
силумін
нержавіюча сталь
Виробництво
Китай
Діаметр підключення
1/2 ″
1/2 ″
Колекції
Agua Acero
Agua Leon
Toledo
Agua Leon
Rhein
Brinex Pure
Elbe
Agua Toledo
Main
Rhein
Комплектація виробу
кріплення, змішувач
змішувач, інструкція, кріплення
кріплення, змішувач
змішувач, кріплення
кріплення, змішувач, гнучкі шланги підведення води, інструкція
Довжина шлангів підключення
39 см
39.5 см
Кількість режимів струменя верхнього душу
Додатково
керамічний картридж, гнучкі шланги підведення води
Види струменя
Режими струменя ручного душу
Склад набору змішувачів
Змішувач для кухні
Змішувач для умивальника
Змішувач для ванни
Змішувач для душу
Змішувач для біде
Душовий гарнітур
Душовий набір
Верхній душ
Душова система
Штанга для душу
Шланг для душу
Душова лійка
Шлангове під'єднання
Запірний вентиль
Сифон для раковини
Термостат для ванни
Вбудована частина змішувача
Фізичні характеристики
Колір
хром
хром
Висота виливу
267 мм
180 мм
215 мм
200 мм
175 мм
234 мм
96 мм
185 мм
160 мм
230 мм
225 мм
Довжина виливу
175 мм
220 мм
140 мм
220 мм
120 мм
175 мм
205 мм
215 мм
150 мм
165 мм
170 мм
Вага
0.915 кг
0.4 кг
0.3 кг
0.6 кг
0.4 кг
0.3 кг
0.77 кг
0.44 кг
0.75 кг
Ширина
150 мм
150 мм
45 мм
160 мм
Глибина
215 мм
260 мм
260 мм
240 мм
185 мм
Довжина шланга
Діаметр лійки
Висота
325 мм
225 мм
235 мм
240 мм
235 мм
332.5 мм
135 мм
220 мм
275 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
155 мм
Висота в упаковці
60 мм
Глибина в упаковці
355 мм