Повітряна завіса Ballu BHC-H15W30-PS
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Росія
Потужність, кВт: 0,23, 30
Установка: вертикальна, горизонтальна
Кількість швидкостей, шт: 2
Ширина, мм: 1510
Електроживлення, В: 230
Нагрівач: водяний
Монтаж: настінний
Висота встановлення, м: 4,5
Керування: виносний пульт
Рівень шуму, дБ: 63
Клас захисту: IP21
3 роки гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Уточнюйте ціну
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Ballu BHC-H15W30-PS Ballu BHC-H15W30-PS
Sonniger Guard 150W Sonniger Guard 150W
Sonniger Guard 100W Sonniger Guard 100W
Sonniger Guard 200W Sonniger Guard 200W
Основні характеристики
Виробництво
Росія
Польща
Польща
Тип
повітряна завіса
повітряна завіса
Потужність
29 кВт
16 кВт
40 кВт
Електроживлення
230 В
230 В
230 В
230 В
Нагрівач
водяний
водяний
Установка
вертикальна, горизонтальна
вертикальна, горизонтальна
Монтаж
настінний
настінний
Висота встановлення
4,5 м
Оснащення і функції
режим вентиляції (без нагріву), захист від перегріву, регулювання потужності нагрівання
Керування
виносний пульт
Витрата повітря
Кількість швидкостей
2 шт
3 шт
Комплектація
інструкція, пульт керування
інструкція користувача, монтажні кронштейни, повітряна завіса
Номінальний струм
1.8 А
1.45 А
2 А
Рівень шуму
63 дБ
Клас захисту
IP21
Фізичні характеристики
Колір
білий
сірий
сірий
Вага
31 кг
20.5 кг
16.5 кг
28 кг
Глибина
290 мм
368 мм
368 мм
368 мм
Висота
30 мм
255 мм
225 мм
255 мм
Ширина
1510 мм
1554 мм
1084 мм
2024 мм
Гарантія
Гарантія
36 міс.
24 міс.
24 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Виробництво
Тип
Потужність
Електроживлення
230 В
Нагрівач
Монтаж
Висота встановлення
Оснащення і функції
Керування
виносний пульт
Витрата повітря
Кількість швидкостей
Комплектація
інструкція, пульт керування
Рівень шуму
Клас захисту
Фізичні характеристики
Колір
білий
Вага
31 кг
Глибина
290 мм
Висота
30 мм
Ширина
1510 мм