Зарядний пристрій Canyon PD 20W (CNE-CHA20B02)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-C
Кількість роз'ємів USB-C, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3
Максимальна потужність, Вт: 20
Технології та функції зарядки: Power Delivery
Особливості: швидка зарядка
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-C: 1 шт
чорний
Уточнюйте ціну
білий
білий
чорний
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
мережевий
мережевий
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
універсальний, для телефону, для планшета, для навушників, для смарт браслета, для смарт годинника
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-C
USB-A, USB-C
USB-C, USB-A
USB-A
USB-A
Кількість вихідних роз'ємів
1 шт
1 шт
2 шт
2 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
Lightning
Micro-USB
Вхідна напруга
100-240 В
100-240 В
230 В
230 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9, 15 В
5, auto В
5 В
5 В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
3 А
3 А
3,1 А
3 А
3 А
4,8 А
2,1 А
2,1 А
2,4 А
Захист від
перевантаження, короткого замикання
перевантаження
перегріву, короткого замикання, перенапруги
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
Виробництво
Китай
Вихідні роз'єми для споживання
5В/2.4А, 9В/2А, 12В/1.5А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
9В/2.22А, 5В/3А, 9В/2.77А, 9В/2А, 15В/2А
Максимальна потужність
20 Вт
20 Вт
20 Вт
20 Вт
20 Вт
36 Вт
30 Вт
24 Вт
10,5 Вт
10,5 Вт
12 Вт
Технології та функції зарядки
Power Delivery
Quick Charge 4.0, Fast Charging, Power Delivery 3.0
Power Delivery 3.0
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0, iSmart Charge
Auto-ID
Fast Charging
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
82 мм
80 мм
40 мм
Висота
45 мм
38 мм
24 мм
Глибина
28 мм
20 мм
80 мм
Вага
0.06 кг
0.04 кг
Гарантія
Гарантія
6 міс.
12 міс.
6 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
20 Вт
Технології та функції зарядки
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук