Зарядний пристрій Canyon PD 20W (CNE-CHA20W02)
100-240 В
230 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9 В
5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9, 15 В
5 В
5 В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
3 А
3,1 А
3 А
2,4 А
3 А
3 А
3 А
4,8 А
2,1 А
короткого замикання, перегріву
Вихідні роз'єми для споживання
5В/2.4А, 9В/2А, 12В/1.5А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
9В/2.22А, 5В/3А, 9В/2.77А, 9В/2А, 15В/2А
Максимальна потужність
20 Вт
20 Вт
20 Вт
20 Вт
20 Вт
12 Вт
36 Вт
30 Вт
15 Вт
24 Вт
10,5 Вт
Ширина
82 мм
47 мм
Висота
45 мм
36.9 мм
Глибина
28 мм
16.9 мм
Вага
0.02 кг
12 міс.
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
Максимальна потужність
20 Вт
Будьте першим, хто напише відгук