Зарядний пристрій Canyon PD 20W/QC3.0 18W (CNS-CHA20B)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-C
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Кількість роз'ємів USB-C, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3,4
Максимальна потужність, Вт: 20
Технології та функції зарядки: Power Delivery
Особливості: швидка зарядка
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
мережевий
мережевий
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
універсальний, для телефону, для планшета, для навушників, для смарт браслета, для смарт годинника
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-C
USB-A, USB-C
USB-A
USB-C, USB-A
USB-A, Lightning
USB-A
Кількість вихідних роз'ємів
2 шт
2 шт
1 шт
1 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
вбудований, Lightning
Lightning
Вхідна напруга
100-240 В
100-240 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9 В
5, auto, 9 В
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9, 15 В
5 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
Максимальний струм заряду
3,4 А
3 А
3 А
3,1 А
4,8 А
3 А
3 А
2,1 А
3 А
2,1 А
2,4 А
Захист від
перевантаження
перевантаження, короткого замикання
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
перегріву, короткого замикання, перенапруги
перевантаження
Виробництво
Китай
Вихідні роз'єми для споживання
5В/2.4А, 9В/2А, 12В/1.5А
PD, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
9В/2.22А, 5В/3А, 9В/2.77А, 9В/2А, 15В/2А
Максимальна потужність
20 Вт
36 Вт
20 Вт
20 Вт
24 Вт
20 Вт
30 Вт
10,5 Вт
20 Вт
10,5 Вт
12 Вт
Технології та функції зарядки
Power Delivery
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Auto-ID
Quick Charge 4.0, Fast Charging, Power Delivery 3.0
Power Delivery 3.0, iSmart Charge
Fast Charging
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
білий
білий
Ширина
82 мм
Висота
45 мм
Глибина
28 мм
Гарантія
Гарантія
12 міс.
6 міс.
6 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вхідна напруга
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3,4 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
PD, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
Максимальна потужність
20 Вт
Технології та функції зарядки
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук