Зарядний пристрій Canyon PD 30W/QC3.0 18W Pocket size car charger (CNS-CCA20B03)
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-C
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Кількість роз'ємів USB-C, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3,1
Максимальна потужність, Вт: 30
Технології та функції зарядки: Fast Charging, Power Delivery, Smart IC
Особливості: швидка зарядка
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-C: 1 шт
сірий
Уточнюйте ціну
Кількість роз'ємів USB-A: 1 шт
чорний
Уточнюйте ціну
Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
автомобільний
автомобільний
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-C
USB-A
Micro-USB, USB-A
USB-A, Lightning
USB-A
Micro-USB, USB-A
Кількість вихідних роз'ємів
2 шт
2 шт
1 шт
1 шт
3 шт
Кабелі в комплекті
Micro-USB, вбудований
вбудований, Lightning
Micro-USB, вбудований
Вхідна напруга
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12, 24 В
12 В
12, 24 В
Вихідна напруга
5, auto В
5, auto В
5 В
5 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
5 В
5 В
12, 5, auto, 9 В
Максимальний струм заряду
3,1 А
3 А
3 А
3,4 А
2,1 А
2,1 А
3 А
2,1 А
2 А
2,4 А
3 А
Захист від
перевантаження, короткого замикання
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
перевантаження
перевантаження
перевантаження, короткого замикання, перегріву
Вихідні роз'єми для споживання
5В/2.4А
Вихід USB-A (QC)
QC3.0, 5В/2.5А, 9В/2А, 12В/1.5А, 36Вт
PD, 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 15В/2А, 20В/1.5А
PD, 5В/3А, 9В/2А, 9В/2.25А, 12В/1.5А, 20Вт
PD, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.5А, 20Вт
Максимальна потужність
30 Вт
38 Вт
20 Вт
17 Вт
10,5 Вт
10,5 Вт
18 Вт
10 Вт
10 Вт
18 Вт
20 Вт
Технології та функції зарядки
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Power Delivery
Auto-ID
Quick Charge 3.0
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
розгалужувач прикурювача
Фізичні характеристики
Колір
чорний
сірий
червоний, чорний
чорний, сірий
чорний, помаранчевий
Ширина
24.5 мм
24.5 мм
48.5 мм
Висота
24.5 мм
24.5 мм
26 мм
Глибина
47 мм
47 мм
26 мм
Гарантія
Гарантія
12 міс.
36 міс.
6 міс.
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вхідна напруга
12 В, 24 В
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3,1 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
30 Вт
Технології та функції зарядки
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук