Зарядний пристрій Canyon with 1xUSB, QC3.0 18W (CNE-CHA12W)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-A
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3
Максимальна потужність, Вт: 18
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-A: 1 шт
білий
Уточнюйте ціну
білий
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
мережевий
мережевий
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
для телефону, універсальний
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-A
USB-C
USB-C
USB-A, USB-C
Кількість вихідних роз'ємів
1 шт
1 шт
2 шт
2 шт
3 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
Lightning
Micro-USB
Вхідна напруга
100-240 В
100-240 В
230 В
230 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
5 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
5 В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
3 А
1 А
2,4 А
3 А
3 А
3 А
4,8 А
2,1 А
2,1 А
Захист від
перевантаження, короткого замикання
перевантаження
короткого замикання, перегріву
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
Виробництво
Китай
Вихідні роз'єми для споживання
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
Максимальна потужність
18 Вт
20 Вт
20 Вт
5 Вт
12 Вт
36 Вт
15 Вт
20 Вт
24 Вт
10,5 Вт
10,5 Вт
Технології та функції зарядки
Power Delivery 3.0
Quick Charge 4.0, Fast Charging, Power Delivery 3.0
Fast Charging
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Auto-ID
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Ширина
82 мм
40 мм
80 мм
Висота
45 мм
24 мм
38 мм
Глибина
28 мм
80 мм
20 мм
Вага
0.04 кг
0.06 кг
Гарантія
Гарантія
6 міс.
12 міс.
6 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вхідна напруга
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
18 Вт
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук