Зарядний пристрій Canyon with 1xUSB, QC3.0 24W (CNE-CHA24W)
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-A
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3
Максимальна потужність, Вт: 24
Технології та функції зарядки: Quick Charge 3.0, Smart IC
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-A: 1 шт
для телефону, універсальний
Вхідна напруга
230 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, 9 В
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
5 В
5, auto, 9 В
5 В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
4,8 А
3 А
2,4 А
3 А
3 А
3 А
1 А
3,1 А
2,1 А
Вихідні роз'єми для споживання
5В/3А, 9В/2.67А, 12В/2А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
Максимальна потужність
24 Вт
20 Вт
24 Вт
20 Вт
12 Вт
36 Вт
20 Вт
15 Вт
5 Вт
20 Вт
10,5 Вт
Технології та функції зарядки
Quick Charge 3.0, Smart IC
Ширина
82 мм
40 мм
Висота
45 мм
24 мм
Глибина
28 мм
80 мм
Вага
0.04 кг
Також купують в категоріях
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
5В/3А, 9В/2.67А, 12В/2А
Максимальна потужність
24 Вт
Будьте першим, хто напише відгук