Зарядний пристрій Canyon WS-100 Wireless charger (CNS-WCS100)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Китай
Призначення: для телефону, для навушників
Вихідні роз'єми/інтерфейси: Wireless Qi
Максимальний струм заряду, А: 2,7
Максимальна потужність, Вт: 18
Технології та функції зарядки: Quick Charge 3.0
Особливості: швидка зарядка
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
сірий
Уточнюйте ціну
білий
чорний
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Canyon WS-100 Wireless charger (CNS-WCS100) Canyon WS-100 Wireless charger (CNS-WCS100)
Maxxter Wireless Fast Charge (M-QIF-03) Maxxter Wireless Fast Charge (M-QIF-03)
ColorWay Qi 10W (CW-CHW30Q-BL) ColorWay Qi 10W (CW-CHW30Q-BL)
ColorWay Qi 15W (CW-CHW31Q-BK) ColorWay Qi 15W (CW-CHW31Q-BK)
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
бездротове
бездротове
Призначення
для телефону, для навушників
для телефону, для навушників
для смарт браслета
для телефону
для телефону, для навушників, для смарт годинника
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Wireless Qi
USB-A
USB-A
Кількість вихідних роз'ємів
1 шт
1 шт
2 шт
3 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
Вхідна напруга
5, 9 В
5, 9, 12 В
5 В
5, 9, 12 В
5, 9 В
5, 9, 12 В
Вихідна напруга
15, 10, 7,5, 5, auto В
5, auto В
5, auto В
Максимальний струм заряду
2,7 А
1,2 А
2,4 А
1,5 А
3 А
1,1 А
3 А
3 А
3 А
Захист від
перевантаження, короткого замикання, перегріву
перенапруги, короткого замикання, перегріву
перевантаження, короткого замикання
Виробництво
Китай
Примітка
зарядний пристрій не входить в комплектацію і купується окремо
у комплект входить кабель живлення
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
18 Вт
10 Вт
15 Вт
5 Вт
10 Вт
10 Вт
10 Вт
15 Вт
15 Вт
15 Вт
15 Вт
Технології та функції зарядки
Quick Charge 3.0
Fast Charging
Fast Charging
Бездротова зарядка (виход )
15В, 10В, 7.5В, 5В
5В/1А, 9В/1.2А
5В/1А, 9В/1.1А, 10Вт
5Вт, 7.5Вт, 10Вт
5Вт, 7.5Вт, 10Вт, 15Вт
15Вт
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
магнітна / MagSafe
магнітна / MagSafe
Фізичні характеристики
Колір
сірий
білий
чорний
сірий, білий, червоний
синій, чорний
Ширина
100 мм
110 мм
138 мм
138 мм
Висота
6 мм
129 мм
70 мм
70 мм
Глибина
100 мм
19 мм
91 мм
91 мм
Вага
0.06 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
100 мм
Висота в упаковці
50 мм
Глибина в упаковці
100 мм
Вага в упаковці
0.37 кг
Гарантія
Гарантія
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вихідна напруга
15 В, 10 В, 7,5 В, 5 В, auto В
Максимальний струм заряду
2,7 А
Виробництво
Примітка
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
18 Вт
Технології та функції зарядки
Бездротова зарядка (виход )
15В, 10В, 7.5В, 5В