Автомобільний інвертор Choetech INV-C800WUPS-EU
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів, шт: 1
Номінальна вихідна потужність, Вт: 800
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна вихідна потужність: 1000 Вт
Номінальна вихідна потужність: 1500 Вт