Мікроінвертор Deye SUN1000G3-EU-230
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Вид інвертора: мережевий
Призначення: для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт: 2
Номінальна вихідна потужність, Вт: 1000
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Deye SUN1000G3-EU-230 Deye SUN1000G3-EU-230
HYXiPower HYX-S6K-S HYXiPower HYX-S6K-S
EcoFlow PowerStream 600W EcoFlow PowerStream 600W
Solis Trina 3K-2G Solis Trina 3K-2G
Solis Trina 5K-2G Solis Trina 5K-2G
EcoFlow PowerStream 800W EcoFlow PowerStream 800W
Stromherz S-3K-1Р-UA Stromherz S-3K-1Р-UA
Основні характеристики
Вид інвертора
мережевий
мережевий
Кількість фаз
однофазний
однофазний
трифазний
Призначення
для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
для сонячних батарей
для сонячних батарей
Контролер заряду
MPPT контролер
MPPT контролер
без контролера
без контролера
Кількість трекерів МРРТ/PWM
2 шт
2 шт
4 шт
1 шт
Кількість підключень вхідних стрінгів
4 шт
1 шт
Максимальна ефективність
95 %
96,5 %
96,5 %
98,2 %
98,5 %
98,4 %
97,5 %
97,8 %
97,5 %
Зовнішнє підключення
Wi-Fi
Wi-Fi
4G, Wi-Fi, RS485
AC Output Port, Battery Port, Bluetooth, PV Port, Wi-Fi
4G, Wi-Fi, RS485
Ethernet (Опція), Wi-Fi, порт загального призначення
GPRS (опціонально), RS485, Wi-Fi (опція)
Bluetooth, Wi-Fi, AC Output Port, Battery Port, PV Port
Ethernet (Опція), GPRS (опціонально), RS485 (опція), Wi-Fi (опція)
Тип перетворювача
інвертор напруги
інвертор напруги
Безпека
захист від зворотного підключення
захист від короткого замикання, захист від перенапруги, захист від переполюсування
Виробництво
Китай
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
600 Вт
700 Вт
700 Вт
9600 Вт
600 Вт
19200 Вт
3300 Вт
5800 Вт
800 Вт
3900 Вт
Максимальний вхідний струм
13 А
13 А
15 А
18 А
13 А
18 А
12,5 А
20 А
30 А
13 А
16 А
Максимальний струм короткого замикання
19,5 А
19,5 А
22,5 А
24 А
20 А
24 А
20 А
20 А
Номінальна вхідна напруга від сонячних панелей
42.5 В
42.5 В
360 В
600 В
360 В
360 В
Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей (Udc max)
60 В
60 В
60 В
600 В
59 В
1100 В
600 В
59 В
500 В
Пускова напруга
20 В
20 В
100 В
160 В
100 В
60 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
Діапазон роботи контролера при повній потужності
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
1000 Вт
1000 Вт
2000 Вт
6000 Вт
12000 Вт
5000 Вт
3000 Вт
5000 Вт
3000 Вт
Номінальна вихідна напруга
230, 220 В
230 В
230 В
230 В
230, 220 В
230, 220 В
Вихідна частота
50 Гц
50 Гц
Максимальний вихідний струм
4.8 А
4.4, 4,6 А
8,7, 9,1 А
30 А
3,6 А
19,1, 20,1 А
25 А
15,7 А
23,8 А
3,6 А
16 А
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
літій-іонний, Backup Box – B1
Номінальна напруга АКБ
450 В
Максимальний струм заряду
15 А
Додатково
Клас захисту IP
IP67
IP67
IP66
IP66
IP65
IP65
ІР65
Особливості
вбудований моніторинг
вбудований моніторинг
функція резервного живлення
дисплей
дисплей
дисплей, обмеження експорту енергії
Фізичні характеристики
Ширина
212 мм
280.5 мм
311 мм
360 мм
242 мм
522 мм
365 мм
339 мм
339 мм
242 мм
297 мм
Висота
230 мм
190 мм
250 мм
340 мм
33 мм
416 мм
365 мм
565 мм
565 мм
33 мм
327 мм
Глибина
40 мм
40 мм
36.5 мм
136 мм
169 мм
162.5 мм
156 мм
172.5 мм
172.5 мм
169 мм
114 мм
Вага
3.15 кг
3 кг
5.1 кг
11.6 кг
3 кг
21 кг
12 кг
13.8 кг
15.8 кг
6.5 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
440 мм
500 мм
Висота в упаковці
280 мм
290 мм
Глибина в упаковці
470 мм
590 мм
Вага в упаковці
26 кг
Гарантія
Гарантія
180 міс.
120 міс.
120 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Вид інвертора
Кількість фаз
Контролер заряду
Кількість трекерів МРРТ/PWM
Максимальна ефективність
95 %
Зовнішнє підключення
Тип перетворювача
Виробництво
Максимальна вхідна потужність
600 Вт
Максимальний вхідний струм
13 А
19,5 А
60 В
Номінальна вихідна потужність
Номінальна вихідна напруга
Вихідна частота
Максимальний вихідний струм
4.8 А
Додатково
Клас захисту IP
Фізичні характеристики
Ширина
212 мм
Висота
230 мм
Глибина
40 мм