Картридж для фільтра Ecosoft 4,5"х20" CRVS24520ECO 2шт. (від сірководню)
-9%
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Призначення: для магістрального фільтра
Матеріал фільтра: каталітичне активоване вугілля
Кількість фільтрів в комплекті, шт: 2
Вид: універсальний
Розмір картриджа, ″: 4,5 x 20
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Призначення
Тип фільтра
картридж
Матеріал фільтра
каталітичне активоване вугілля
Кількість фільтрів в комплекті
2 шт
Вид
Ефективне очищення
Підходить
Корпус
Розмір картриджа
4,5 x 20 ″
Ресурс картриджа
30000 л
Виробництво
Україна
Робочий тиск
8 бар
Колекції
Ecosoft 4,5 "х20"
Комплектація
Робоча температура води
3 °C, 43 °C
Продуктивність (л/год)
300 л/год
Фізичні характеристики
Висота
508 мм
Діаметр
114 мм
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Призначення
для магістрального фільтра
для магістрального фільтра
Тип фільтра
картридж
Мембрана
Матеріал фільтра
каталітичне активоване вугілля
Кількість фільтрів в комплекті
1 шт
Вид
універсальний
універсальний
Ефективне очищення
Підходить
для холодної води
для холодної води
Тонкість очищення
Корпус
Big Blue 20
Big Blue 20
Розмір картриджа
Сумісний з
Продуктивність (л/добу)
Ресурс мембрани
Ресурс картриджа
30000 л
Ресурс картриджа постфільтраціі
Виробництво
Максимальне значення SDI
Робочий тиск
8 бар
Колекції
Ecosoft 4,5 "х20"
Ecosoft 4,5 "х20"
Комплектація
картридж - 1шт.
Робоча температура води
3, 43 °C
3, 43 °C
Продуктивність (л/год)
300 л/год
Об'єм (мл)
Тип підключення
Фізичні характеристики
Вага
Висота
508 мм
508 мм
Діаметр
114 мм
114 мм
Ширина
Глибина
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
520 мм
Висота в упаковці
120 мм
Глибина в упаковці
120 мм