Джерело безперебійного живлення Europower EP-MPS-1000/12
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 700
Номінальна напруга АКБ, В: 12
Струм заряду зовнішнього АКБ, А: 5, 20, 15, 10
Акумуляторна батарея: зовнішня (опція)
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Максимальна вихідна потужність, VA: 1000
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Бельгія
Тип
джерело безперебійного живлення
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
1000 VA
Ефективна вихідна потужність
700 Вт
Вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
50 Гц, 60 Гц
Тип підключення навантаження
Кількість євророзеток 230 В
2 шт
Тип підключення до мережі
євровилка
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
145 В
Максимальна вхідна напруга
275 В
Виконання
Особливості моделі
дисплей, автоматичне регулювання напруги (AVR), холодний старт
Додатково
гаряча заміна акумулятора, звукова сигналізація, підключення додаткових батарей
Безпека
Номінальна напруга АКБ
12 В
Час перемикання
6 мс
Струм заряду зовнішнього АКБ
5 А, 20 А, 15 А, 10 А
Виробництво
Китай
Комплектація
інструкція з експлуатації, ДБЖ
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
зовнішня (опція)
Фізичні характеристики
Колір
білий
Ширина
225 мм
Висота
350 мм
Глибина
380 мм