Джерело безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-1500/24
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 1050
Номінальна напруга АКБ, В: 24
Струм заряду зовнішнього АКБ, А: 5, 20, 15, 10
Акумуляторна батарея: зовнішня (опція)
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Максимальна вихідна потужність, VA: 1500
Номінальна напруга АКБ, В: 24
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Бельгія
Тип
джерело безперебійного живлення
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
1500 VA
Ефективна вихідна потужність
1050 Вт
Вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
Кількість євророзеток 230 В
2 шт
Тип підключення до мережі
євровилка
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
145 В
Максимальна вхідна напруга
275 В
Виконання
Особливості моделі
дисплей, функція аварійного відключення, автоматичне регулювання напруги (AVR), холодний старт
Додатково
звукова сигналізація
Безпека
Номінальна напруга АКБ
24 В
Час перемикання
6 мс
Струм заряду зовнішнього АКБ
5 А, 20 А, 15 А, 10 А
Виробництво
Китай
Комплектація
інструкція з експлуатації, ДБЖ
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
зовнішня (опція)
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Ширина
350 мм
Висота
380 мм
Глибина
225 мм