Джерело безперебійного живлення Europower EPWM-MPS-2000/24
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 1400
Номінальна напруга АКБ, В: 24
Струм заряду зовнішнього АКБ, А: 5, 30, 20, 15, 10
Акумуляторна батарея: зовнішня (опція)
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Максимальна вихідна потужність, VA: 2000
Номінальна напруга АКБ, В: 24
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Бельгія
Тип
джерело безперебійного живлення
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
2000 VA
Ефективна вихідна потужність
1400 Вт
Вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
Кількість євророзеток 230 В
2 шт
Тип підключення до мережі
євровилка
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
145 В
Максимальна вхідна напруга
275 В
Виконання
Особливості моделі
дисплей, холодний старт, функція аварійного відключення, автоматичне регулювання напруги (AVR)
Додатково
звукова сигналізація
Безпека
Номінальна напруга АКБ
24 В
Час перемикання
6 мс
Струм заряду зовнішнього АКБ
5 А, 30 А, 20 А, 15 А, 10 А
Виробництво
Китай
Комплектація
інструкція з експлуатації, ДБЖ
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
зовнішня (опція)
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Ширина
275 мм
Висота
390 мм
Глибина
245 мм