Джерело безперебійного живлення Europower PSW-EP6000TW48
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 4200
Номінальна напруга АКБ, В: 48
Струм заряду зовнішнього АКБ, А: 30
Акумуляторна батарея: зовнішня (опція)
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Бельгія
Тип
джерело безперебійного живлення
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
6000 VA
Ефективна вихідна потужність
4200 Вт
Вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
Кількість євророзеток 230 В
2 шт
Тип підключення до мережі
клема
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
145 В
Максимальна вхідна напруга
275 В
Виконання
Особливості моделі
Додатково
звукова сигналізація, мікропроцесорний контроль
Безпека
Номінальна напруга АКБ
48 В
Час перемикання
2 мс, 6 мс
Струм заряду зовнішнього АКБ
30 А
Виробництво
Китай
Комплектація
інструкція з експлуатації, ДБЖ
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
зовнішня (опція)
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Ширина
325 мм
Висота
335 мм
Глибина
640 мм