Змішувач для умивальника Fima Carlo Frattini Snap Black matt (F3111-HNS)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Італія
Призначення: для умивальника
Матеріал: метал
Висота виливу, мм: 227
Довжина виливу, мм: 170
7 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Тип поверхні: матова
Колір: чорний
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Fima Carlo Frattini Snap Black matt (F3111-HNS) Fima Carlo Frattini Snap Black matt (F3111-HNS)
Grohe Cubeo M-Size 1017572430 Grohe Cubeo M-Size 1017572430
Grohe QuickFix Start M-Size (235752432) Grohe QuickFix Start M-Size (235752432)
Hansgrohe Rebris E 72557670 black Hansgrohe Rebris E 72557670 black
Основні характеристики
Призначення
для умивальника
для умивальника
Тип
змішувач
змішувач
Тип поверхні
матова
матова
Монтаж
врізний
врізний
Керування
одноважільний
одноважільний
Тип виливу
стаціонарний
стаціонарний
Форма виливу
Г-подібний
Г-подібний
Оснащення
аератор, з донним клапаном
аератор, з донним клапаном
Особливості змішувача
картриджний змішувач
картриджний змішувач, керамічний картридж
картриджний змішувач
Підключення
до водопроводу
до водопроводу
Розмір картриджа змішувача
28 мм
28 мм
Матеріал
метал
латунь
латунь
метал
Виробництво
Італія
Німеччина
Таїланд
Німеччина
Діаметр підключення
3/8 ″
3/8 ″
Колекції
Snap
Spillo Up
Spillo Up
Seven Black
Cubeo
Spike
Kuodavis
Fit
Seven Black
Rebris
Комплектація виробу
кріплення, гарантійний талон, донний клапан, змішувач
кріплення, змішувач, гарантійний талон, донний клапан
з донним клапаном
змішувач для раковини, гарантійний талон, шланги для підведення води, донний клапан
гарантійний талон, донний клапан, змішувач, кріплення, шланги для підведення води
кріплення, гарантійний талон, донний клапан, змішувач, шланги для підведення води
з донним клапаном
донний клапан, змішувач, шланги для підведення води, інструкція, інструмент Grohe QuickTool
гарантійний талон, донний клапан, інструкція, кріплення, змішувач, шланги для підведення води
Довжина шлангів підключення
34.1 см
33.4 см
33.7 см
45 см
30.4 см
41 см
36.5 см
36.5 см
Додатково
обмежувач температури, регулювання витрати води
гнучкі шланги підведення води
гнучкі шланги підведення води
обмежувач температури, регулювання витрати води, керамічний картридж, гнучкі шланги підведення води
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Висота виливу
227 мм
215 мм
63 мм
109 мм
105 мм
92 мм
167 мм
230 мм
121 мм
109 мм
Довжина виливу
170 мм
167 мм
119 мм
111 мм
116 мм
116 мм
114 мм
160 мм
171 мм
133 мм
Ширина
48 мм
52 мм
Глибина
202 мм
197 мм
157 мм
130 мм
203 мм
133 мм
Висота
289 мм
295 мм
178 мм
169 мм
166 мм
166 мм
195 мм
225 мм
168 мм
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
70 мм
175 мм
Висота в упаковці
170 мм
69 мм
Глибина в упаковці
385 мм
352 мм